Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej o ciasteczkach Rozumiem

Co wolno, a czego nie podczas pokazów !?

Drodzy widzowie – jeśli wybieracie się na pokazy musicie dostosować się do pewnych zasad obowiązujących na terenie imprezy. Są proste, jest ich niewiele a pomogą nam wszystkim bezpiecznie spędzić czas pokazów. Nad ich przestrzeganiem czuwać będą służby porządkowe. Łamanie ich może oznaczać usunięcie z terenu imprezy lub otrzymanie kary grzywny.

Znalezione obrazy dla zapytania uwaga regulamin
 • Wejście na imprezę jest bezpłatne
 
 • Na teren imprezy nie wolno wnosić butelek z napojami o pojemności większej niż 0,75l
 
 • Osoby niepełnoletnie uczestniczą w IMPREZIE wyłącznie pod opieką opiekunów prawnych lub osób, które sprawują nad nimi pieczę.
 
 • UCZESTNICY IMPREZY przyjmują do wiadomości, że wstęp na teren IMPREZY, jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu ich wizerunku, w związku z imprezą oraz transmitowanie, rozpowszechnianie lub przekazywanie głosu i wizerunku w związku z jakimkolwiek programem lub relacją przedstawiającą IMPREZĘ itd.
 • Na imprezę NAJLEPIEJ DOSTAĆ się BEZPŁATNĄ KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ. Jeśli już musicie wziąć auto, dowiedzcie się, gdzie można ZAPARKOWAĆ. Wejście na teren imprezy, jak również parkingi dla samochodów i rowerów są bezpłatne, jednak nie strzeżone.
 • Nie zabierajcie ze sobą zwierząt, huk wydobywający się z silników lotniczych może ich wystraszyć.
 • Jeśli zamierzacie spędzić na lotnisku cały dzień, zabezpieczcie się przed słońcem i… na wszelki wypadek przed deszczem.
 • Warto zabrać ze sobą coś do siedzenia na trawie (koc, karimata, leżak). No i oczywiście, jak to bywa przy tego rodzaju imprezach plenerowych – prosimy pamiętać o odpowiednim obuwiu.
 • Na teren imprezy nikt nie będzie mógł wnieść alkoholu, ani żadnych butelek z innymi napojami o pojemności większej niż 0,5l. Napoje będę do kupienia na miejscu. Warto zaopatrzyć się jednak w gotówkę, bo płatność kartą może być utrudniona.
 • Zabrania się wnoszenia i posiadania w trakcie IMPREZY:
 1. - broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów
 2. - materiałów wybuchowych
 3. - wyrobów pirotechnicznych
 4. - materiałów pożarowo niebezpiecznych
 5. - napojów alkoholowych
 6. - środków odurzających lub substancji psychotropowych
 7. - instrumentów do wytwarzania hałasu z napędem mechanicznym
 8. - nakryć głowy i twarzy służących do maskowania się celem uniemożliwienia lub utrudnienia identyfikacji
 9. - przedmiotów o dużej objętości lub rozmiarze
 10. Wnoszenia na teren plastikowych butelek z napojami o pojemności większej niż 0,75l
Szczegółowe zasady uczestnictwa sporządzono w tych dokumentach: 

Regulamin Terenu

Regulamin Imprezy
 

Zapoznajcie się z nimi! 

Znalezione obrazy dla zapytania uwaga regulamin

Źródło: Organizator - www.pokazylotnicze.podkarpackie.pl