Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej o ciasteczkach Rozumiem

PZL Mielec z tytułem „Społecznika Strefy”

26 stycznia br. w Mielcu podsumowano kolejny rok działalności mieleckiej SSE. W trakcie uroczystego „Spotkania z Inwestorami Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC” Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. zostały nagrodzone tytułem „Społecznika Strefy”.
 
249086222

W spotkaniu uczestniczyli m.in.: Tomasz Poręba, Poseł do Parlamentu Europejskiego, Władysław Ortyl, Marszałek Województwa Podkarpackiego, starostowie, prezydenci, reprezentanci jednostek samorządów terytorialnych, instytucji okołobiznesowych oraz przedsiębiorcy prowadzący działalność w mieleckiej strefie i przedstawiciele Zarządzającego strefą.
 
1284370098

 Oficjalną część imprezy zamknięto nagrodzeniem przedsiębiorców za swoją aktywność w ubiegłym roku oraz wręczeniem przedstawicielom inwestorów tegorocznych zezwoleń na rozpoczęcie działalności w strefie. Statuetkę za wyróżnienie w kategorii „Społecznika Strefy” z rąk Wiceprezesa Dariusza Śliwowskiego i Dyrektora Krzysztofa Ślęzaka odebrał Prezes Zarządu PZL Mielec Janusz Zakręcki.
 
1822029568

 EURO-PARK MIELEC jest pierwszą polską specjalną strefą ekonomiczną powstałą w 1995 roku. W 2017 r. osiągnęła próg 10 mld złotych zainwestowanych przez firmy w strefie, co pozwoliło na utworzenie 39,5 tys. miejsc pracy.

Źródło: PZL Mielec